SEDACÍ VAKY NA ZAKÁZKU

  • Nevíte co s reklamní plachtou neboli bannerem?

  • Splnila vaše reklama již svůj účel a nevíte kam uskladnit, zlikvidovat nebo znovu využít banner?

Máme pro vás originální a ekologické řešení jak chytře prodloužit funkčnost vaší reklamy v naprosto unikátní formě prezentace a zároveň oživí interiér vaší firmy ,školy, kulturního zařízení nebo domova.

Po několikaletých zkušenostech našeho působení jsme do naší nabídky zařadily ty nejpopulárnější typy vaků, které děláme, ale jsme otevřeni všem výzvám a společně můžeme vytvořit tvar, který se přesně hodí do Vašeho projektu.

JSME JEDINÍ VÝROBCI TOHOTO DRUHU SEDACÍCH VAKŮ V CELÉ CZ.

TYPY SEDACÍCH VAKŮ

Sedací vak HRUŠKA

objem: 350L
rozměry: 135×85 cm
hmotnost: 4,5kg
barva: pestrobarevná
materiál: Pvc – plachtovina
výplň: Polystyrenový granulát
vlastnosti: Stálobarevný, voděodolný, nosnost 140kg

Cena:

  • Vlastní banner a zpracování: 2800 Kč
  • Náš banner a zpracování: 3 850 Kč

Potah sedacího vaku není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. K doplňování je určen otvor na suchý zip. K otvoru je přišitý látkový rukáv, který zabraňuje úniku kuliček ven přes suchý zip. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nanést na houbičku – hadřík trochu jaru.

Sedací vak KŘESLO

objem: 350L
rozměry: v106/š70 cm
hmotnost: 5,5kg
barva: pestrobarevná
materiál: Pvc – plachtovina
výplň: Polystyrenový granulát
vlastnosti: Stálobarevný, voděodolný, nosnost 140kg

Cena:

  • Vlastní banner a zpracování: 2 850 Kč
  • Náš banner a zpracování: 3 990 Kč

Potah sedacího křesla není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. K doplňování je určen otvor na suchý zip. K otvoru je přišitý látkový rukáv, který zabraňuje úniku kuliček ven přes suchý zip. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nanést na houbičku – hadřík trochu jaru.

Sedací vak POLŠTÁŘ

objem: 350L
rozměry: 140×85 cm
hmotnost: 4,5kg
barva: pestrobarevná
materiál: Pvc – plachtovina
výplň: Polystyrenový granulát
vlastnosti: Stálobarevný, voděodolný, nosnost 140kg

Cena:

  • Vlastní banner a zpracování: 2 600 Kč
  • Náš banner a zpracování: 3 750 Kč

Potah sedacího polštáře není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. K doplňování je určen otvor na suchý zip. K otvoru je přišitý látkový rukáv, který zabraňuje úniku kuliček ven přes suchý zip. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nanést na houbičku – hadřík trochu jaru.

TABURETEK

objem: 250L
rozměry: 50×50 cm
hmotnost: 2,5kg
barva: pestrobarevná
materiál: Pvc – plachtovina
výplň: Polystyrenový granulát
vlastnosti: Stálobarevný, voděodolný, nosnost 140kg

Cena:

  • Vlastní banner a zpracování: 1950 Kč
  • Náš banner a zpracování: 2450 Kč

Potah taburetku není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. K doplňování je určen otvor na suchý zip. K otvoru je přišitý látkový rukáv, který zabraňuje úniku kuliček ven přes suchý zip. Údržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nanést na houbičku – hadřík trochu jaru.

Upcyklace může být materiálový zdroj budoucnosti

…vše co vyrábíme a jak přemýšlíme  se opírá o toto heslo. Nechceme plýtvat, a proto se naše  tvorba řídí principy upcyklace.

Je to proces přeměňování nepotřebného materiálu v nové materiály či produkty lepší kvality…neboli prodlužování životnosti věcí a navracení jich zpět do oběhu navzdory všudypřítomné nadprodukci

Hledáme výhradně a jen takové materiály, které se v průběhu času staly nepotřebnými. Buď dosloužily ve svém prvotním poslání, nebo došlo z různých důvodů při výrobě k jejich vyřazení  a následné likvidaci. Příkladem tak jsou reklamní plachty, které odebíráme z tiskáren, protože u nich došlo k chybě v tisku a staly se tak odpadem nebo jen dosloužily firmě v rámci své kampaně… 

Upcyklace je svým způsobem postmoderní způsob uvažování, který je ve velkém rozporu s tím, jak je na materiální svět pohlíženo dnes.

VÝROBA SEDACÍCH VAKŮ

Výroba sedacích vaků je naprosto odlišná od výroby běžných látkových vaků

Důvodem je atypický materiál (pvc se zalisovanou textilní strukturou), který je pevný a náročný na manipulaci při šití a následném převracení polotovaru z rubu na líc. 

Jedno převrácení vaku na lícovou stranu trvá zhruba 3 min, což je u běžných vaků otázka několika sekund. Procvičujeme si tímto svaly a ukápne i trocha potu.

Je také třeba pracovat na průmyslových šicích strojích s použitím pevných polyesterových nití.

Bannery mají obvykle velké rozměry např.10m/5m, aby je na dálku bylo dobře vidět.Snažíme se proto s touto skutečností trochu poprat.

Není totiž pracovní stůl, který by odpovídal velikosti bannerů, proto se stříhá většinou na zemi na samotném banneru abychom lépe viděli a vybrali odpovídající design do předem stanoveného typu vaku.

DOPLŇKOVÉ VÝROBKY

Krása upcyklace je ale hlavně v tom, že nabízí velký prostor pro představivost a kreativitu, a proto nám žádný materiál není cizí a dovedeme do něj vdechnout nový život a originalitu. Je jedno, jestli to je plast,dřevo,papír či kov…. každý z nich promlouvá a je novou výzvou pro další projekt jak pro jednotlivce, tak pro firmy.

MÁTE ZÁJEM O ZAKÁZKOVOU VÝROBU?

Rádi vám pomůžeme a odpovíme na vaše dotazy. Neváhejte nám napsat nebo zavolat a my vám poradíme, co se dá s vaším bannerem vyymyslet a jak ho znovu využít a navíc s přidanou hodnotou NEZNEČIŠŤOVAT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ!