Interierové doplňky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sedací vaky

Doplňkové výrobky

Každá taška nebo batoh prochází nejdříve jako koncept mou hlavou, v počáteční fázi realizace i mýma rukama.

Každý model připravuji separátně. Kombinuji barvy, vybírám a tisknu vzory na plátno, řezám zdobné aplikace z kůže. S pomocí raznice vyrábím kožené cedulky s logem a ve finální fázi s užitím ručního lisu kompletuji celý výrobek pomocí nýtů a různých systémů zavírání. Vzniká tak živý design, ve kterém pocítíte sílu a kvalitu ručně zpracovaného výrobku.

Batohy dobře sedí, jsou voděodolné, dobře skladné, jsou dostatečně prostorné, mají řešení pro úchyt lahve/deštníku, pro pohodlí mají polstrovaná záda, vnitřní kapsy na tablety i drobnosti… prostě vše, co potřebuje městský člověk k životu.

Většina materiálů, které používám, je českého původu. Chci podporovat lokální výrobce a prodejce. Je pro mě důležité, aby to, co se dá vyrobit u nás, necestovalo přes půl světa.

Spolupracuji s profesionálními švadlenami, které pro Uroboru skvěle odvádějí odbornou a technicky náročnou práci.
S každým kusem přichází na svět neopakovatelný originál, do jehož tvorby s potěšením přijímám během zakázkové tvorby i specifická přání zákazníků.

Přeji vám, ať se vám kabely a batohy dobře nosí a dělají vám každý den radost,


Přesunout se na začátek